Wróć do poprzedniej strony...

Współrzędne geograficzne gołębników


Lista współrzędnych geograficznych gołębników

Hodowca Współrzędne gołębnika Sekcja
Błaszczyk Eugeniusz 52°06`24``N, 18°28`40``E
Dębowski Mieczysław 52°05`57``N, 18°28`01``E
Jankowski Józef 52°02`54``N, 18°29`33``E
Jasiakiewicz Marian 52°01`09``N, 18°29`42``E
Klimek Mariusz 52°01`31``N, 18°29`25``E
Kobielak Leszek 52°01`25``N, 18°29`07``E
A.J Połatyńscy-Lorens 52°01`35``N, 18°30`14``E
Rusek Grzegorz 52°01`48``N, 18°29`41``E
Maściński Wojciech 52°06`12``N, 18°28`38``E
Massopust Jan 52°01`50``N, 18°29`39``E
Modrzejewski Władysław 52°06`33``N, 18°28`47``E
Ochocki Tomasz 52°06`40``N, 18°28`50``E
Orligóra Adam 52°02`50``N, 18°31`45``E
Ratajczyk Andrzej 52°06`19``N, 18°28`16``E
Przybył Florian 52°03`13``N, 18°34`05``E
Klimek Maciej Jakub 52°03`13``N, 18°34`05``E
Serwada Józef 52°09`24``N, 18°27`56``E
Mazur Dariusz 52°06`09``N, 18°28`23``E
Derdziński Andrzej 52°06`01``N, 18°27`53``E
Grzymski Roman 52°06`16``N, 18°28`11``E
Michalak Paweł 52°05`32``N, 18°29`04``E
Wożniak Tomasz 52°06`28``N, 18°28`47``E
Rajchert Paweł 52°01`44``N, 18°30`36``E
Pietrzak Włodzimierz 52°06`51``N, 18°26`41``E
Bekalarski Franciszek 51°58`13``N, 18°31`27``E
Brzeziecki Henryk 52°00`18``N, 18°30`47``E
Brzeziecki Leszek 52°00`19``N, 18°31`16``E
Krauze Marian 51°57`43``N, 18°34`16``E
krzystoń Robert 52°00`49``N, 18°30`18``E
Kurzawa Bogdan Michał 51°55`27``N, 18°28`45``E
Lewandowski Dariusz 52°00`37``N, 18°31`03``E
Mocny Mirosław 52°00`54``N, 18°34`43``E
Nita-Zabłocki 52°02`33``N, 18°32`51``E
Hubert Paweł 52°00`30``N, 18°25`41``E
Walczak Eugeniusz 52°00`57``N, 18°33`12``E
Witczak Stanisław 52°00`35``N, 18°32`25``E
Urzędowski Andrzej 52°04`14``N, 18°32`33``E
Tomczyk Jacek 51°59`52``N, 18°28`34``E
Kwiatkowski Wiesław 51°54`28``N, 18°42`28``E
Sulej Zygmunt 51°51`58``N, 18°33`21``E
Gołdyka Stanisław 51°56`18``N, 18°26`16``E
Guziak Wojciech 52°00`22``N, 18°30`34``E
Gorgolewski Stanisław 51°56`29``N, 18°27`11``E
Gromada Henryk 52°00`54``N, 18°33`12``E
Kwiatkowski Piotr 51°54`28``N, 18°42`28``E
Kołodziejczak Ireneusz 52°02`15``N, 18°31`12``E
Kręc Marcin Oliwia 52°02`57``N, 18°33`12``E
Jopek Artur 52°01`02``N, 18°26`44``E
Kiciński Stanisław 52°01`57``N, 18°29`23``E
Gawlak Mirosław 52°00`53``N, 18°27`15``E
Klimek Tadeusz 52°01`14``N, 18°28`29``E
Kaczmarski Zbigniew 52°01`06``N, 18°28`28``E
Kotarski Włodzimierz 52°01`13``N, 18°28`47``E
Ogrodowczyk Stanisław 52°01`02``N, 18°29`12``E
Staszak Mirosław 52°00`59``N, 18°27`37``E
Tomczyk Józef 52°00`18``N, 18°25`19``E
Tyczka Józef 52°01`25``N, 18°28`08``E
Kaniewski Krzysztof 52°01`12``N, 18°28`18``E
Kowalski Paweł 52°00`50``N, 18°27`59``E
Rusek Mateusz 51°58`33``N, 18°26`37``E
Kasprzak Marcin 51°59`50``N, 18°23`15``E
Bartosik Karol 51°57`35``N, 18°25`49``E
Wojtkowiak Henryk 52°00`45``N, 18°28`37``E
Rusek Krzysztof 51°58`33``N, 18°26`41``E
Rusek Krzysztof 51°58`33``N, 18°26`41``E
Klimczak Jerzy 52°05`39``N, 18°18`01``E
Dominiak Krzysztof 52°03`17``N, 18°17`30``E
Ignaczak-Wojtkowiak 52°07`12``N, 18°18`21``E
Szczap Sławomir 51°59`57``N, 18°21`28``E
Gronostaj Rafał 52°04`57``N, 18°20`19``E
Pilarczyk Jan 52°03`24``N, 18°16`25``E
Kruczkowski Mariusz 52°04`34``N, 18°17`23``E
Nowak Stanisław 52°04`29``N, 18°17`19``E
Kruczkowski Piotr 52°04`48``N, 18°17`01``E
Wieczorkiewicz Henryk 52°04`01``N, 18°14`19``E
Kruczkowski Jerzy 52°04`41``N, 18°17`43``E
Wojtkowiak Roman 52°02`16``N, 18°21`36``E
Rykowski Rafał 52°02`06``N, 18°17`23``E
Zdunowski Marcin 51°57`19``N, 18°21`14``E
Zdunowski Piotr 51°59`41``N, 18°22`35``E
Szablewski Paweł 52°04`53``N, 18°17`08``E
Kutkowski Piotr 52°04`45``N, 18°16`57``E
Grzelczak Adam 52°01`59``N, 18°24`20``E
Macudziński Jerzy 52°04`56``N, 18°17`50``E
Janczak Czesław 51°56`49``N, 18°21`33``E
Pawłowski Daniel 52°04`38``N, 18°17`12``E
Mielcarek Andrzej 52°01`38``N, 18°20`29``E
Świtaj Tomasz 51°57`29``N, 18°21`19``E
Kurczoba Sławomir 52°06`20``N, 18°20`08``E
Dziurzyński Czesław 51°59`10``N, 18°20`59``E
Meler Krzysztof 52°01`57``N, 18°17`04``E
Bącler Ryszard 52°02`05``N, 18°21`19``E
Taborek Dawid 52°02`12``N, 18°17`14``E
Filipiak Zenon 52°05`45``N, 18°18`12``E
Herbich Zbigniew 51°56`52``N, 18°21`52``E
Bocian Arkadiusz 52°00`35``N, 18°50`11``E
Krzesłowski Zbigniew 51°58`58``N, 18°46`56``E
Miśkiewicz Ireneusz 51°58`38``N, 18°47`31``E
Kozłowski Łukasz 52°01`19``N, 18°49`42``E
Szymczak Arkadiusz 51°58`23``N, 18°47`35``E
Gręda Zbigniew 51°56`55``N, 19°00`48``E
Jurkiewicz Sławomir 52°01`30``N, 18°46`30``E
Strzelczyk Przemysław 51°53`41``N, 18°57`02``E
Adamiak Paweł 51°58`31``N, 18°47`41``E
Wojtczak Paweł 52°00`03``N, 18°46`13``E
Kramarczyk Robert 51°51`21``N, 18°50`53``E
Jaśkiewicz Ryszard 51°59`06``N, 18°50`36``E
Janiak Leszek 51°58`05``N, 19°04`21``E
Jagielski Krzysztof 51°56`57``N, 19°01`28``E
Cnotalski Karol 52°01`10``N, 18°50`11``E
Świątczak Piotr 51°59`46``N, 18°48`41``E
Piąstka Marek 51°59`07``N, 18°47`18``E
Wożniak Dariusz 51°57`02``N, 19°01`24``E
Gadomski Mariusz 52°07`27``N, 18°39`34``E
Dużyński Edward 52°05`55``N, 18°36`04``E
Kacprzak Ryszard 52°04`17``N, 18°34`22``E
Kałużny Bogdan 52°05`55``N, 18°36`05``E
Lipiński Jacek 52°08`38``N, 18°39`50``E
Niemowny Walenty 52°04`04``N, 18°38`18``E
Szymaniak Walenty 52°03`56``N, 18°39`48``E
Włodarczyk Zygmunt 52°05`55``N, 18°36`20``E
Białek Piotr 52°04`35``N, 18°40`31``E
Witaszek Jakub 52°07`13``N, 18°39`47``E
Grzelczak Mariusz 52°06`59``N, 18°38`40``E
Dębowski Andrzej 52°04`57``N, 18°31`56``E
Balcerzak Lesław 52°04`28``N, 18°09`40``E
Borowski Roman 52°03`55``N, 18°11`20``E
Sanigórski Robert 52°03`43``N, 18°11`02``E
Olkowski Paweł 52°07`35``N, 18°08`43``E
Cegielski Roman 52°08`12``N, 18°08`45``E
Borowski grzegorz 52°02`24``N, 18°09`48``E
Cegielski Krzysztof 52°08`01``N, 18°08`51``E
Przybyłowicz Tomasz 52°08`59``N, 18°10`27``E
Rybarczyk Rafał 52°04`29``N, 18°09`40``E
Stempin Krzysztof 52°04`03``N, 18°10`12``E
Staszak Paweł 52°03`27``N, 18°07`46``E
Gorzkiewicz Paweł 51°56`36``N, 18°08`40``E
Piętka Marek 52°07`48``N, 18°02`42``E
Wierzbicki Krzysztof 52°02`30``N, 18°09`44``E
Pięciak Krzysztof 52°01`36``N, 18°02`31``E
Pietrzak Dariusz 52°01`14``N, 18°12`43``E
Antczak Lucjan 51°54`40``N, 18°37`01``E
Bronowski Zbigniew 51°55`11``N, 18°37`05``E
Dulin Jarosław 51°53`25``N, 18°40`05``E
Krawczyk Krystian 51°56`19``N, 18°32`01``E
Kowalski Artur 51°55`15``N, 18°37`32``E
Szliwa Krzysztof 51°53`39``N, 18°37`46``E
Szwedzki Jerzy Rafał 51°55`17``N, 18°37`26``E
Pawicki Marek 51°48`14``N, 18°43`54``E
Górski Krzysztof 51°55`14``N, 18°41`02``E
Horonziak Michał 51°54`52``N, 18°37`05``E
Pietrucha Kazimierz 51°56`53``N, 18°37`14``E
Każmierczak Beata-Euge 51°55`33``N, 18°31`43``E
Jastrzębski Piotr 51°54`43``N, 18°36`40``E
Gręda Łukasz 51°53`47``N, 18°41`56``E
Pawlaczyk Piotr 51°54`39``N, 18°36`56``E
Gabryś Witold 51°54`53``N, 18°36`53``E
Pietrzak Roman 51°54`59``N, 18°36`48``E
Gibasiewicz Jan 51°56`21``N, 18°32`07``E
Graczyk Dariusz 51°56`02``N, 18°35`12``E
Krawczyk Daniel 51°55`56``N, 18°31`25``E
Cieślak Damian 51°48`55``N, 18°54`12``E
Begiert Jakub 51°56`24``N, 18°33`10``E
Rybczyński Tomasz 51°49`23``N, 18°45`43``E
Kwapiszewski Antoś 51°48`55``N, 18°54`12``E
Macudziński Dominik 51°53`39``N, 18°37`42``E
Iwański Robert 51°47`21``N, 18°54`21``E
Cieślak Jerzy 51°47`58``N, 18°54`08``E
Man Marek 52°00`41``N, 18°51`12``E
Lipowski Jarosław 52°04`45``N, 18°17`24``E
Antczak Krzysztof 52°09`10``N, 18°25`56``E
Nitecki Jarosław 52°01`60``N, 18°29`11``E

Uwaga! Współrzędne geograficzne kątowe, które są podawane do sekund kątowych (bez milisekund), mają pewien geograficzny margines błędu. Otóż 1 sekunda kątowa, to geograficznie obszar, który wzdłuż każdego południka ma 30.87m, natomiast wzdłuż równoleżnika jest różnie, na równiku jest też 30.87m, natomiast czym bliżej biegunów, to odcinek ten się skraca. W uproszczeniu: 1 sekunda kątowa może nawet wskazywać na obszar o powierzchni 30.87m x 30.87m. W związku z tym, że w PZHGP nie używa się milisekund, to w powyższej aplikacji też się ich nie podaje. Rozważamy jednak wprowadzenie większej precyzji, czyli milisekund dla współrzędnych geograficzych kątowych.